Підсумки кібербезпеки держреєстрів за І квартал 2026 року від НАІС

16 червня 2026

 
Головними загрозами для державних баз даних досі залишаються фішинг, шкідливий софт та злам акаунтів. Щоб протидіяти цьому, НАІС не лише цілодобово моніторить ризики, а й активно навчає користувачів.
 
Головні досягнення за три місяці:
Понад 5 000 працівників пройшли тренінги з кібергігієни. Вразливість користувачів до фішингових пасток зменшилася майже вдесятеро.
 
Надійний захист реєстрів - це поєднання передових технологій та цифрової грамотності кожного, хто має до них доступ.
 
Детальний звіт читайте тут: https://shorturl.at/KkyH7
Докладніше: https://shorturl.at/SISAo